Facebook


MASAŻE TWARZY

 

 

 

Masaże twarzy to nie tylko zabiegi, dzięki którym możesz się zrelaksować . Wykonywane systematycznie mogą odmłodzić skórę o kilka lat.

Masaż twarzy powinien na stałe wejść do pielęgnacji, ponieważ jego regularne stosowanie odmładza, uelastycznia, wygładza oraz regeneruje.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją zabiegów.

  

  

Masaż mioplastyczny, unikalna, wysoce zaawansowana technika wykonywana zgodnie ze standardami światowej sławy dr Sergey'a Shchurevich'a specjalisty manualnych technik pracy z twarzą.
Cena: 250 zł Czas trwania: 70 MIN
Absolutna nowość! Nowe spojrzenie na modelowanie twarzy w naturalny sposób Masaż transbukalny oraz lifting czoła i powiek metodą pomysłodawcy tego narzędzia, światowej sławy dr. Serge'ya Shchurevica.
Cena: 250 zł Czas trwania: 80 min
Zmęczenie, nieprzespana noc ? Masaż limfatyczny twarzy to idealne rozwiązanie. Drenaż limfatyczny to forma specjalistycznego masażu, który ma za zadanie stymulację układu limfatycznego. Wskazany jest przy obrzękach twarzy. To również wspaniały sposób na pozbycie się worków pod oczami. Pobudza krążenie i przepływ limfy.
Cena: 200 zł Czas trwania: 60 min
Zabieg Kobido wzbogacony o taping estetyczny. Taping estetyczny to wspaniałe narzędzie przedłużające i zwiększające efekty manualnych zabiegów w naszym gabinecie.
Cena: 250 zł Czas trwania: 90 min
To zaawansowana sztuka masażu twarzy wywodząca się z Japonii. Jedyna w swoim rodzaju alternatywa dla zabiegów medycyny estetycznej. Znany jako niechirurgiczny lifting twarzy. Wyjątkowa terapia, która odmładza, relaksuje, zmniejsza napięcia, poprawia krążenie. Składa się z około tysiąca skomplikowanych ruchów.
Cena: 200 zł Czas trwania: 70 min
Autorski program Naturalny Lifting. To połączenie unikalnych technik. Masaż skomponowany pod klienta, dobrany do indywidualnych potrzeb.
Cena: 300 zł Czas trwania: 90 min
To niezwykle relaksujący masaż odmładzający, Masaż ten zawiera elementy najstarszego i najbardziej zaawansowanego masażu twarzy Kobido takie jak szybkie i intensywne ruchy zapewniające widoczną i długotrwałą poprawę wyglądu twarzy, szyi i dekoltu. To masaż głęboko relaksujący i ujędrniający. Poprawia krążenie , dotlenia i zmniejsza napięcia.
Cena: 200 zł Czas trwania: 50 min
To masaż terapeutyczny wykonywany przy pomocy kamieni, których kształt i budowa pozwala na uzyskanie efektów liftingu, drenażu i odmłodzenia skóry.
Cena: 200 zł Czas trwania: 60 min
Masaż głowy jest jedną z najbardziej interesujących i przyjemnych praktyk masażu.
Cena: 200 zł Czas trwania: 60 min
Zabieg wykonywany jest specjalnymi bańkami szklanymi oraz silikonowymi. To jedna z najlepszych metod likwidujących zastoje limfatyczne.
Cena: 200 zł Czas trwania: 50 min
Taśmy pobudzają układ limfatyczny, uwalniają tkanki od obrzęków, niwelują zmarszczki i bruzdy. Wzmacniają mięśnie twarzy i szyi, uelastyczniają skórę i wygładzają blizny. Ta niezwykła technika niweluje również napięcia mięśniowe. W naszym gabinecie stosujemy dwa rodzaje plastrowania: drenażowe oraz liftingujące.
Cena: 75 zł Czas trwania: 20 min

Korzyści

 

Opróżnia procesy starzenia

Alternatywa dla zabiegów medycyny estetycznej

Lifting bez skalpela

Indywidualnie dobrane techniki

Zabiegi skierowane do każdej grupy wiekowej

Nieinwazyjne - 100% naturalne

Zobacz również