Masaż twarzy, masaż liftingujący twarzy, masaż twarzy odmładzający | Tychy
Icon fb 1


MASAŻE TWARZY

 

 

 

Masaże twarzy to nie tylko zabiegi, dzięki którym możesz się zrelaksować . Wykonywane systematycznie mogą odmłodzić skórę o kilka lat.

Masaż twarzy powinien na stałe wejść do pielęgnacji, ponieważ jego regularne stosowanie odmładza, uelastycznia, wygładza oraz regeneruje.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją zabiegów.

  

  

To niezwykle relaksujący masaż odmładzający, Masaż ten zawiera elementy najstarszego i najbardziej zaawansowanego masażu twarzy Kobido takie jak szybkie i intensywne ruchy zapewniające widoczną i długotrwałą poprawę wyglądu twarzy, szyi i dekoltu. To masaż głęboko relaksujący i ujędrniający. Poprawia krążenie , dotlenia i zmniejsza napięcia.
Cena: 120 zł Czas trwania: 50 min
To zaawansowana sztuka masażu twarzy wywodząca się z Japonii. Jedyna w swoim rodzaju alternatywa dla zabiegów medycyny estetycznej. Znany jako niechirurgiczny lifting twarzy. Wyjątkowa terapia, która odmładza, relaksuje, zmniejsza napięcia, poprawia krążenie. Składa się z około tysiąca skomplikowanych ruchów.
Cena: 160 zł Czas trwania: 70 min
Zmęczenie, nieprzespana noc ? Masaż limfatyczny twarzy to idealne rozwiązanie. Drenaż limfatyczny to forma specjalistycznego masażu, który ma za zadanie stymulację układu limfatycznego. Wskazany jest przy obrzękach twarzy. To również wspaniały sposób na pozbycie się worków pod oczami. Pobudza krążenie i przepływ limfy.
Cena: 200 zł Czas trwania: 60 min
Taśmy pobudzają układ limfatyczny, uwalniają tkanki od obrzęków, niwelują zmarszczki i bruzdy. Wzmacniają mięśnie twarzy i szyi, uelastyczniają skórę i wygładzają blizny. Ta niezwykła technika niweluje również napięcia mięśniowe. W naszym gabinecie stosujemy dwa rodzaje plastrowania: drenażowe oraz liftingujące.
Cena: 40 - 120 zł Czas trwania: 20 - 60 min
Przedstawiamy propozycje zabiegów w formie pakietów, które cieszą się u nas największym powodzeniem. Są to zabiegi, które wzajemnie się uzupełniają lub w serii zabiegów pozwalają osiągnąć zadowalający, długotrwały efekt .
Sprawdź aktualne promocje

Korzyści

 

Opróżnia procesy starzenia

Alternatywa dla zabiegów medycyny estetycznej

Lifting bez skalpela

Indywidualnie dobrane techniki

Zabiegi skierowane do każdej grupy wiekowej

Nieinwazyjne - 100% naturalne