Gabinet masażu twarzy, lifting twarzy bez skalpela | Naturalny Lifting
Facebook

Gabinet manualnych technik odmładzania twarzy

masaz twarzy dla pan

 

Od ponad 15 lat zgłębiam fascynujący nurt nieinwazyjnych technik odmładzania twarzy. Jako certyfikowany specjalista wprowadzam moich klientów w świat liftingu bez skalpela.

NATURALNY LIFTING to droga do zachowania młodego wyglądu i świeżości. Moje zabiegi to alternatywa dla zabiegów medycyny estetycznej. Trwale opóźniają procesy starzenia bez bólu i ryzyka, są w 100% naturalne i bezpieczne. Dają widoczne i długotrwałe efekty jakie trudno uzyskać za pomocą innych metod.

Dziś każdy z nas wie co z robić w przypadku obwisłego brzucha czy pośladków ale aby zapobiec zwiotczałym mięśniom twarzy i opadającym konturom eksperymentuje się najczęściej z kremami oraz zabiegami medycyny estetycznej. Systematyczny masaż twarzy zapobiega rozmyciu się konturów oraz wygładza zmarszczki. Świadomość, że dzięki właściwym masażom twarzy można osiągnąć pozytywne efekty liftingujące jest jeszcze mało rozpowszechniona.

Wiek nie odgrywa żadnej roli, NATURALNY LIFTING skierowany jest do każdej grupy wiekowej. Poprzez indywidualnie dobrane techniki odmładzającego masażu twarzy możliwe jest ujędrnienie, formowanie i wzmacnianie czoła, policzków, oczu, warg, podbródka oraz okolic szyi.

Oznaki upływu czasu cofają się: oczy stają się większe twarz jędrniejsza i pełniejsza. Zdarzają się sytuacje, że osoba po serii zabiegów jest pytana o to czy miała operacje plastyczną. Aby ponownie uzyskać pełniejszą twarz i młodzieńcze kontury trzeba odbudować mięśnie!

Jestem całkowicie przekonana, że to wszystko można osiągnąć stosując Naturalny Lifting.

masaz twarzy dla panow
 

Zapraszam, Karina Ceglińska

 

View the embedded image gallery online at:
https://naturalnylifting.pl/o-mnie#sigProIdcb86fe1927